TCDD

Yaklaşık 160 yıldır yüksek teknolojiyi ülkemize getiren ve uygulayan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları İşletmesi, yeni projeleri ile birlikte oluşan kurumsal yapısındaki ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için Kuralkan Bilişim’le çalışma kararı verdi.

EKOL

Şirket, bilgi teknolojileri alt yapısını bulut servislerine geçirmek üzere tercihini Kuralkan Bilişim’den yana yaptı ve Ekol Lojistik ile bu projeyi Microsoft Azure altyapısı ile başarıyla gerçekleştirdik.

SAMSUNG

Kuralkan Bilişim, kurumsal müşterileri için en doğru aygıt seçimi ve temini konusunda çözümler sunuyor, Samsung Knox çözümü ile kurumsal müşterilerimizin kurumsal cihazlarını yönetmeleri konusunda destek olmayı planlıyoruz

EMSEY HOSPITAL

Kurum bünyesindeki sanallaştırma ve yönetim platformlarının modernizasyonu ve alt yapı değişikliği için Kuralkan Bilişim’i seçti.

FATİH PROJESİ

2010 yılında imzalanıp çalışmaların başlatıldığı FATİH Projesi, eğitimde bilişim teknolojisinin nimetlerini öğrencilere sunmak ve sınıfları daha ileri teknolojiyle donatmak suretiyle öğrencilerin teknolojiyi daha etkin kullanmasını sağlamayı amaçlamaktadır.