ÖZET

Samsung çok geniş ürün portföyüne sahip Güney Kore merkezli global bir şirkettir. Şirketin elektronik kısmı 2009 yılında faaliyete geçmiş ve bu sektörde kendisi kabul ettirmiş hatta sektörü yönlendirir hale gelmiştir. Samsung Elektronik sektörlere özel üretim yapan nadir firmalardandır. Tabletleri, telefonları, interaktif tahtaları ve Knox güvenlik yazılımı ön plana çıkan çözümlerimiz arasındadır. Kuralkan Bilişim, kurumsal müşterileri için en doğru aygıt seçimi ve temini konusunda çözümler sunuyor, Samsung Knox çözümü ile kurumsal müşterilerimizin kurumsal cihazlarını yönetmeleri konusunda destek olmayı planlıyoruz.


SATIŞTA OLAN ÜRÜNLER AŞAĞIDAKİ GİBİDİR


1

Samsung Telefon ve Tablet

2

İnteraktif Tahta

3

Knox Management Güvenlik Yazılımı


KNOX MANAGEMENT NEDİR?

Kurumsal müşterilerin çalışan cihazlarını esneklik ve ayrıntıyla yönetmesi ve izlemesi için optimize edilmiş Bulut Tabanlı Kurumsal Mobilite Yönetimi çözümü.Knox, Samsung’un güvenlik garantisidir ve güvenli bir cihaz, istediğiniz şekilde, istediğiniz yerde ve anda çalışma ve oyun oynama özgürlüğü sağlar. Samsung Knox, Samsung cihazlarına kurulan yüksek güvenlikli bir platformdan ve bu platformdan faydalanan bir dizi çözümden oluşmaktadır.

Samsung Knox platformu, Samsung akıllı telefonlara, tabletlere ve giyilebilir cihazlara üretim aşamasında yerleştirilir, böylece cihazın ambalajını açtığınız anda kullanmaya başlayabilirsiniz. Knox platformu, işgal, kötü niyetli yazılımlar ve diğer kötü niyetli tehditlere karşı koruma sağlayan, örtüşen savunma ve güvenlik mekanizmalarından oluşmaktadır.


1

Yapılandırın

Çok sayıda Samsung cihazi uzaktan yapılandırın ve özel ihtiyaçlarınıza uygun gale getirin

2

Kayıt

Her birini tek tek kaydetmek zorunda kalmadan EMME’nize bi kerede binlerce cihaz ekleyin

3

Yönetim

Bulut tabanlı bir EMM çözümüyle cihaz filolarını kolayca yönetin

4

Güvenli

Kurumsal cihazlara kapsamlı güvenlik ve bakım özellikleri uygulayın

5

Bakım

Maksimum maliyet etkinliği için Samsung mobil cihazların İşletim Sistemi versiyonlarını kontrol edin